Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty

Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty Stephanie Kristl, fotografka - brand, produkty a portréty
Kategorie: Grafika, Marketing, Osobní rozvoj

V dnešní digitální době je důležité mít fotografie, které dokonale vystihnou vaši osobnost nebo váš byznys. A já jsem tu, abych vám s tím pomohla.

Jsem profesionální fotografka a prostřednictvím fotografií vyprávím příběhy svých klientů. Specializuji se na brandové a produktové focení a byznys portréty, ale s láskou se věnuji i reportážnímu a soukromému fotografování. Mým cílem je tvořit fotografie, které jsou nejen krásné, ale i autentické. Nechci vás měnit, ale odhalím to nejlepší, co ve vás je.

Fotografie pro váš business:

Firemní foto – Představte se svým zákazníkům, partnerům či zaměstnancům díky brandovým fotografiím, které vystihnou ducha vašeho podnikání. Reportážní focení vašich akcí. Ideální pro webové stránky, reklamní materiály a další.
Portréty – Portréty firemních týmů, business portréty, portréty pro sociální sítě, webové stránky i další formy osobní prezentace.
Produktová fotografie – Fotky prodávají a ty produktové obzvlášť. Vaše produkty nafotím tak, aby přitahovaly pozornost a zaujaly zákazníky.
Ke klientům přistupuji s respektem a v každém záběru se snažím zachytit pravou podstatu toho, co fotím.

Pokud hledáte fotografa, který má vášeň, upřímnost a miluje svou práci, jsem tu pro vás.

Přihlásit se

Registrovat se zdarma

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.