Zavedený eshop Pandoo.cz s hračkami

Zavedený eshop Pandoo.cz s hračkami
50 000 Kč
Kategorie: Domény, Internet, Weby

Nabízím k prodeji zavedený eshop Pandoo.cz s hračkami a dětským sortimentem, který funguje na bázi droppshipingu (přeposílání objednávek). Eshop prodám zároveň s profily na sociálních sítích FB a IQ, kdy na Instagramu je přes 2,5 tisíce sledujících. Pandoo.cz funguje od roku 2020 a za tu dobu si vybudoval pozici na online trhu a generuje pravidelný měsíční zisk BEZ INVESTIC do reklamy. Eshop vznikl a byl veden jako nenáročný přivýdělek.

Technikálie, provoz, finance:

Eshop běží na platformě Shopify (světová jednička v řešení pro eshopy), je plně lokalizován pro český trh, administrace je rovněž v českém jazyce. Shopify nabízí ohromné množství podpůrných aplikací a rozšíření pro eshop. Například na Pandoo.cz je instalována AI aplikace pro personifikované zobrazení a nabídku produktů pro každého návštěvníka.

Na web chodí zákazníci z organické návštěvnosti (převážně z Google) a sociálních sítí a není nutné platit PPC reklamy pro dosažení zisku! Je zde kvalitně uděláno SEO (optimalizace pro vyhledávače) a web si drží dlouhodobě přední pozice ve vyhledávači na hledané produkty ze sortimentu hraček (například klíčové slovo „antistresové hračky“ = 1. pozice na Google).

Pro sledování návštěvnosti je využívána Google search console, Collabim pro SEO, Facebook pixel a další aplikace Shopify. Google Analytics 4 zde nebyl v posledním roce zapojen.

PPC reklamní účty zde nebyly využívány, nebyly placeny ani jiné formy reklamy. Jediné investice byly do soutěží na Instagramu. Sledující na IQ jsou převážně matky s dětmi.

Produkty lze rozdělit na dvě hlavní kategorie – hračky a sortiment pro miminka. Produkty pro miminka jsou nyní částečně skryty a v minulém roce se rozšiřovala kategorie hraček. Nové produkty je možné importovat na eshop přímo od dodavatelů.

Objednávky jsou řešeny dropshippingem – zakoupené zboží jde od dodavatele rovnou k zákazníkovi. Plnění objednávek je automatizováno prostřednictvím aplikace dodavatele. Po odeslání lze sledovat průběh doručení zásilky až k zákazníkovi.

Eshop nemá žádné skladové zásoby a není nutnost zboží balit a přeposílat! Vše lze obsluhovat automaticky s minimálními nároky na logistiku, náklady a čas. Nejsou evidovány žádné pohledávky vůči eshopu.

Obrat za rok 2023 byl 72 000,-, za rok 2022 110 000,- a za rok 2021 213 000,-
Marže na produktech jsou od 30% – 100%. Kdy marže 30% je na sortimentu produktů pro miminka a vyšší marže 50% – 100% jsou na hračkách, které tvoří cca 80% z objednávek za loňský rok.
Měsíční náklady na provoz eshopu jsou 1150,- Kč.

Důvod prodeje:

Eshop vznikl a byl veden jako vedlejší přivýdělek a nyní si zaslouží další rozvoj a práci, v případě investic do reklamy nabízí velkou příležitost k dalšímu růstu a zisku. Bohužel na toto dále nemám čas a prostor a je škoda eshop uzavřít, proto jsem se rozhodl k prodeji.

Co vše koupi eshopu Pandoo.cz získáte?:

– zavedený ziskový eshop s marží na produktech 30% – 100%
– vybudované profily na sociálních sítích (FB a IQ 2700+ sledujících)
– snadný příjem 3000 – 6000Kč měsíčně
– eshop připravený k dalšímu růstu
– kontakty a propojení na dodavatele
– automatizovaný systém prodeje a zpracování objednávek
– eshop s vybudovanými pozicemi ve vyhledávačích (bezplatná návštěvnost)

Cena zahrnuje eshop Pandoo.cz včetně domény, přístup do administrace na Shopify, profil na FB a profil na Instagramu s 2700 sledujícími. Případné dotazy rád zodpovím na čísle 773801012 nebo pište na email obchod@pandoo.cz.

Přihlásit se

Registrovat se zdarma

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.