Konzultace, kreativní brainstorming a koordinace

Konzultace, kreativní brainstorming a koordinace
Kategorie: Mentoring, Osobní rozvoj

Let’s make things HAPPEN!

Kreativní brainstorming, skvělé plánování a závěrečný tah na branku. S tím vším vám jako koordinátorka projektů a konzultantka pomůžu. Budu vaší průvodkyní při tvorbě nového vzdělávacího projektu, programu, ale i nápadu, který s pedagogikou nesouvisí. Postarám se o to, abychom vašemu projektu vdechli život.

Konzultace a kreativní brainstorming – pomůžu vám uchopit vaše nápady na projekty a přivedu je s vámi do reality. Konzultuji převážně výchovně vzdělávací projekty/záměry s přesahem do životního prostředí a komunitního života. Také pomáhám s nastavováním struktur, ať už to jsou vzdělávací projekty, organizace či materiály.

Koordinace a tvorba – edituji a tvořím výukové materiály a rovněž pomáhám se samotnou koordinací výchovně vzdělávacích projektů a záměrů.
Jsem cestující volnonožka, která za poslední roky na svých projektech pracovala z více než 30 zemí. Mám 14letou praxi s koordinací projektů a zhruba 20 let se věnuji volnočasové pedagogice. Kromě mnoha zkušeností, včetně těch zahraničních, mám také potřebné vzdělání – vystudovala jsem pedagogiku na ÚPV Masarykovy univerzity.

http://www.marketamrazova.cz
http://www.pedagogickydiar.com
http://www.pedagogickysvet.cz

Přihlásit se

Registrovat se zdarma

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.