Hledáme zaměstnance na pozici servisní montážní technik – obor elektrikář

28 000 Kč
Kategorie: Práce

Náplň práce:
 Servisní a montážní práce v oborech elektroinstalace, klimatizace, vytápění, chlazení.
 Servis, instalace a zprovoznění námi dodávané technologie (tepelné čerpadlo, klimatizace,
VZT, ÚT + příslušenství)
 Údržba, servis zařízení ostatní technologie
 Operativní odstraňování poruch
 Cestování převážně po Ústeckém kraji

Požadujeme:
 SŠ/SOU technického zaměření, elektro
 Praxe v oboru elektrikář
 Platné osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., nově dle NV č. 194/2022 Sb., alespoň §6
(elektrotechnik)
 ŘP sk. B – aktivní řidič
 Zručnost, loajalita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci jsou pro nás důležité
 Technické myšlení
 Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
 Práci na hlavní pracovní poměr
 Zodpovědnou a různorodou práci
 Zajímavé finanční ohodnocení, příspěvky + bonusy
 Vzdělávací aktivity
 Balíček zaměstnaneckých výhod – stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny zdravotního volna
 Příspěvek nákladů na dojíždění
 Možnost kariérního a profesního růstu

Přihlásit se

Registrovat se zdarma

Obnova hesla

Zadejte uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu, e-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.